CHP li kadınlar ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Kadın Kolları düzenledikleri çalışma ile pandemi sürecinde ihtiyaç sahibi çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşıladı.

CHP li kadınlar ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadı

Ülkemizde yaşanan zorlu günlerde CHP Ödemiş Kadın Kolları, maske dikimi, üreticiden tüketiciye bezelye dağıtımı yaparak aracı olma dışında, ihtiyaç sahibi olan birçok kişiye el uzattı.

Yardımseverlerin desteği ile ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi, eczanelere ilaç borcu olanların borçları kapatıldı. Askıda fatura kampanyası ile su faturaları ödendi. Alışveriş için kart dağıtımı ve nakit yardımında bulunuldu.

CHP Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü bugünlerde birlik ve beraberlik içerisinde olunarak, ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara sahip çıktıklarını belirterek, “ Zor günler geçiriyoruz. Bizler de elimizden geldiğince vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Kendi aramızda destek topladık. Kimisine gıda yardımı, kimisinin su faturasını ödedik, kimisinin ilaç borçlarını kapattık, nakit yardımda bulunduk. Gönül ister ki herkese ulaşalım. CHP Kadın Kolları olarak görev alan desteğini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Bu günleri en kısa sürede atlatmak dileğimle. Bunun yanın da Ramazan Bayramı’nı sevdiklerimizden ayrı geçiriyoruz. Hepimiz bu süreçte kurallara uymaya çalıştık. En kısa sürede tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen bu durumdan kurulmak dileğimle tüm hemşerilerimizin bayramını kutlarım.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234