Belediye'ye Yeni Başkan Yardımcısı

Ödemiş Belediyesi Şubat ayı olağan toplantısı 4 Şubat Pazartesi akşamı Belediye Başkanı A.Mahmut Badem başkanlığında yapıldı.

Belediye'ye Yeni Başkan Yardımcısı
banner267

Gündemde yer alan 12 ve 2 ek gündem madde oybirliği ile karara bağlandı.Belediye Hizmet Binası Meclis salonunda yapılan toplantıda gündem maddelerinin 10’u ilgili komisyonda alınan karara göre onaylanırken, diğer maddelerde ilgili komisyonda görüşülmesi amacıyla havale edildi. Başkan Mahmut Badem, dilek ve temenniler bölümünde belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ödemiş Belediyesi’ne Yeni Bir Başkan Yardımcısı Atandı

Belediye İşletme ve İştirakler Müdürü olarak görev yapan Ufuk Kızıler, boş bulunan 1. Derecelik Başkan Yardımcısı kadrosuna atandı.

Konaklı Deve Güreşleri Pazar Günü Yapılacak

Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Deveciler ve Deve Güreşi Sevenler Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliği ile her yıl düzenlenen Geleneksel Konaklı Deve Güreşleri 10 Şubat Pazar günü yapılacak.

Serpil Yanbastı Kreş ve Gündüz Çocuk Bakım Evi Açılıyor

Yanbastı Ailesi tarafından Ödemiş Belediyesi’ne bağışlanan Umurbey Mahallesindeki ev Kreş ve Gündüz Çocuk Bakım Evi olarak düzenleniyor. Restorasyon çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirten Başkan Mahmut Badem, binanın Kreş ve Gündüz Çocuk Bakım Evi olarak hizmet vereceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214