Başkan Falakalı, "Çok özel ve güzel çocuklar"

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle engelli çocukları ve ailelerini ziyaret etti.

Başkan Falakalı, "Çok özel ve güzel çocuklar"
banner267

Haber: Dilek Ayvalı

Özel gereksinimli çocuklarla sohbet edip hediyeler veren AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, çocukların annelerinin de anneler gününü kutladı. Çocukların durumuyla ilgili ailelerden bilgi alan Başkan Falakalı, her zaman ailelerin yanında olacaklarını ve her türlü ihtiyaçlarında yardımcı olmaya çalışacaklarını iletti.

AK Parti olarak engelli bireylerin her zaman destekçisi olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Falakalı, “Mevzubahis hem engelli kardeşlerimiz hem çocuklar olunca biz her zaman ailelerin ve çocukların yanında, destekçisi oluruz. Bugün de özel gereksinimli kardeşlerimizi ve ailelerini ziyaret ettik. Allah onlara şifa versin, gerçekten çok özel ve güzel çocuklar. Devletimiz, her zaman engelli bireylerimizin ve ailelerinin yanındadır. Onları topluma kazandırmak, sorunlarına uygun çözümler üretip, yaşam düzeylerini gelişen dünya şartlarına göre biçimlendirmek amacıyla yapılan çalışmalara hep birlikte şahidiz. Bizim engelli kardeşlerimize, çocuklarımıza ve ailelerine desteğimiz, hizmetlerimiz her zaman devam edecek. Bu vesileyle tüm engelli bireylerimize ve ailelerine sağlık, huzur, esenlik diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 19:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214