BAŞKAN DURAN MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Tireli muhtarlarla biraraya gelerek yeni yıllarını kutladı.

BAŞKAN DURAN MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI

HABER:DİLEK AYVALI

Tire Belediyesi'nin herkesin Belediyesi olduğunu ifade eden Başkan Duran pandemi boyunca yapılan hizmetlerden bahsetti. Sadece ülke olarak değil tüm dünyanın ekonomik sıkıntı içinde olduğuna değinen Başkan Duran kısıtlı imkanlara rağmen hizmetlerin yerine getirilmesi noktasında önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Konuşmasında bütün şehir yasası ile ilgili de açıklama yapan Başkan Duran "Büyük şehir yasasının güzellikleri de var külfeti de. Kısıtlı imkanlara rağmen taleplerinizi yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Her zaman yanımızda olan İzmir ailesinin büyüğü, Başkanımız Sayın Tunç Soyer'e, Genel Sekreterimiz Sayın Buğra Gökçe ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ailesinin tüm fertlerine teşekkür ediyorum "dedi.

Başkan Duran konuşmasının devamında ;" İnşallah yeni yılda ihtiyaçların giderilmesi taleplerin hayata geçirilmesi için elimizden geleni yapacağız. Tüm mahallelerin acil istek ve taleplerini biliyorum, büyük talepleri İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne iletiyoruz. 2021 yılında Büyükşehir nezdinde büyük yatırımlar olacak. Biz de bu şehrin güzel insanlarına layık olabilmek için ekonomik ve pandemi koşulları el verdikçe elimizden gelenin fazlasını yapacağız"dedi.

Başkan Duran konuşmasının ardından muhtarlara isimlerine özel yaptırılan ajandaları takdim etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214