Başkan Duran, “Amacımız hizmetlerin daha sağlıklı ilerlemesi"

Başkan Duran, “Amacımız hizmetlerin daha sağlıklı ilerlemesi"
banner267

HABER:DİLEK AYVALI

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ilçede alt yapı hizmetinde bulunan kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tirelilere sunulan alt yapı hizmetlerinin sekteye uğramaması ve daha koordineli çalışmalar gerçekleştirmek için her hafta toplantı gerçekleştireceklerini söyledi.

Başkan Duran, “Amacımız hizmetlerin daha sağlıklı ilerlemesi"

Her geçen gün büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarının arttığını belirten Başkan Duran "Yapılan tüm alt yapı çalışmaları ile birlikte ilçemiz büyük bir şantiye haline geldi. Neredeyse ilçemizin hemen hemen her yerinde çalışma var. Bu çalışmaların daha hızlı ve koordineli gerçekleşmesi için bu toplantıyı yaptık her hafta da en az bir kere yapmayı planlıyoruz. Teknik ekibimiz süren tüm çalışmaların takibini yapıyor, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerle ilgili size sürekli bilgi akışı sağlayacaklar. Bu sayede hizmetlerin daha hızlı yerine getirilmesini sağlayacağız. Tüm alt yapı kurum ve kuruluşlarına ilçemizde gerçekleştirilen çalışmalar için şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim"dedi.

İlçede alt yapı hizmetlerini gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, İZMİRGAZ Genel Müdürlüğü, Gediz A. Ş., Telekom Tire İşletme Şefliği ve alt yapı hizmetlerinin koordinasyonunu sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) temsilcileri gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214