BAŞKAN DELİKANLI, ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Katıldıkları yarışmadan bir 1.’lik ve bir de 2.’lik Kupası ile dönen Tire Dört Eylül İlk ve Ortaokul öğrencileri Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı ile yemekte bir araya geldi

BAŞKAN DELİKANLI, ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

HABER:DİLEK AYVALI

Başkan Delikanlı başarılı miniklerle Panino Pizza’daki buluşmasında, “Sizi Sosyal Bilimler Lisesindeki provanızda izledim. Başarılı olacağınızı o günden biliyordum. Hocalarımızın bu çalışmayı yapmasının yarışma başarınıza çok etki ettiğini düşünüyorum. Bundan sonra sizden nice şampiyonluklar bekliyoruz. 4 Eylül bizim okulumuz Ticaret Odası olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

Programa katılan Tire Dört Eylül İlkokulu Müdürü Kadir Çatakdere,Tire Dört Eylül Ortaokul Müdürü Hakan Çadırcı, Tire Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Eğitmenleri Halil ve Gülcan Altın, Dört Eylül İlkokulu okul aile birliği Başkanı Dilek Yaşar ve Yardımcısı Bircan Sönmez de Başkan Delikanlı’ya teşekkür ederek, “Desteğiniz bizi mutlu etti. İkramınız için de çocuklar adına teşekkür ederiz. Daha nice başarılar getirmek için çalışacağız” dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284