ATATÜRK KIR KOŞUSU YAPILDI

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Ankara´ya gelişinin 102. yıl dönümü münasebetiyle geleneksel olarak düzenlenen Atatürk Kır Koşusu Ödemiş Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl okullardan öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 Atatürk anıtı önünde başlayan koşuya Ödemiş İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Cebeci, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ruhi Bal, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve görevliler katıldı.

Atatürk koşusuna katılan ve Ödül alan öğrenciler ve okulları şöyle,

Küçük Erkekler bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Ahmet Yıldız Ödemiş Ortaokulu

İkinci: Alper Yüce Hatipoğlu Hasan Erdem

Üçüncü: Umutcan Bulut Cumhuriyet Ortaokulu

Küçük Erkekler Takımda derece giren okullar ve puanları

Ödemiş Ortaokulu 14 Puan

Hatipoğlu Hasan Erdem 15 puan

Cumhuriyet Ortaokulu 33 Puan 

Yıldız Kızlarda bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Zeynep Çay 3 Eylül YBO

İkinci: Perihan Güner 3 Eylül YBO

Üçüncü: Yağmur Döner Ödemiş Ortaokulu

Yıldız Kızlar Takımda dereceye giren okullar ve puanları

3 Eylül YBO 16 Puan

Ödemiş Ortaokulu 22 Puan

Hatipoğlu Mustafa Erdem 55 Puan

Yıldız Erkekler bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Ömer Ali Kamal Şehit Süleyman Özdemir Ortaokulu

İkinci: Eren Kaya Ödemiş Ortaokulu

Üçüncü: Utku Bozkurt Ödemiş Ortaokulu

Yıldız Erkekler takımda dereceye giren okullar ve puanları

Ödemiş Ortaokulu 22 Puan

Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu 45 puan

Mustafa Ayşe Yanbastı Ortaokulu 50 puan

Genç Kızlar bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Eflal Konuş Ödemiş Anadolu Lisesi

İkinci: Gülnur Sayar Ödemiş Anadolu Lisesi

Üçüncü: Ceren Peker Prof.Dr. Muzaffer Kula Anadolu Lisesi

Genç Kızlarda takımda dereceye giren okullar ve puanları

Ödemiş Anadolu Lisesi 29 puan

Zübeyde Hanım MTAL 33 puan

Ödemiş Anadolu Lisesi 44 puan

Genç Erkekler bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Şükrü Demir Prof. Dr Muzaffer Kula Anadolu Lisesi

İkinci: Mehmet Akkul Ödemiş Anadolu Lisesi

Üçüncü: Kağan Miyazaki Öztürk Ayhan Kökmen Fen Lisesi

Genç Erkekler takımda dereceye giren okullar ve puanları

Prof. Dr Muzaffer Kula Anadolu Lisesi 33 puan

Ödemiş Anadolu Lisesi 70 puan 4. 28. Oldu

Ticaret Anadolu Lisesi 70. Puan 4. 34.oldu

Küçük Kızlar bireyselde dereceye giren öğrenciler ve okulları

Birinci: Beray Malgır Ödemiş Ortaokulu

İkinci: Aynur Tuana Köylü Ödemiş Ortaokulu

Üçüncü: Hatice Sude Uygun Ödemiş Ortaokulu

Küçük Kızlar takımda dereceye giren okullar ve puanları

Ödemiş Ortaokulu A takımı 6 puan

Ödemiş Ortaokulu B takımı  21 puan

Sınav Ortaokulu 27 puan 

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Cebeci, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ruhi Bal ile birlikte verdiler.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 19:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER