AK Parti Tire'nin Yeni Yönetimi

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, yeni yönetim kurulunu kahvaltılı toplantıda ağırladı.

AK Parti Tire'nin Yeni Yönetimi
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Ak Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Mert Falakalı, yeni yönetim kurulunu belirledi. Parti içinde birbirinden önemli ismi bir araya getiren Falakalı, yeni yönetim kurulu üyelerini kahvaltılı toplantıda ağırladı.

Tire Park AVM’de bulunan İstanbul Çaycısı’nda düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, Gençlik Kolları Başkanı Turgut Gündem ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı yaptı. Parti içindeki birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti dile getiren Falakalı, şöyle konuştu;

“Böylesine güzel bir günde yanımızda olan İl Kadın Kolları Başkanımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart 2018 tarihinde Selman İçelli Başkanımızla başladığımız yönetim kurulumuzun görev süresi kendisinin adaylığı neticesinde sona ermişti. 24 Ocak’ta Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir'in tarafıma vermiş olduğu yetkiye istinaden yeni yönetim kurulu oluşturma görevi bana şahsıma verildi. Tabii yerel seçim arefesinde olduğumuz için önceliğimizi meclis üyesi adaylarımızı belirlemeye verdik. Meclis üyesi adaylarımızın belirlenmesinin hemen ardından yönetim kurulumuzu oluşturduk ve bugün tüm ekibimizle birlikte güzel bir toplantı düzenledik. Ben inanıyorum ki bu yönetim kurulu çok isabetli ve başarılı isimlerden oluştu. Şimdi bir tek hedefimiz kaldı o da yerel seçimler. Bu ekiple birlikte 31 Mart’ta Tiremizi Ak Parti Belediyeciliğiyle taçlandıracağız”dedi.

İşte Tire Ak Parti’nin yeni Yönetim Kurulu listesi

MERT FALAKALI

CEYHAN BOYACIOĞLU

YAVUZ KESELİ

MEHMET KARAMANLI

ÜNAL TİTİZ

AHMET KARALIOĞLU

HASAN LUŞ

ALİ KURTÇA

HÜSEYİN ANDAŞ

SALİH TABARU

EMİN AKYOL

İBRAHİM KÖSE

GIYASETTİN ULUKAYA

YAHYA SALDIK

İSMAİL BADAK

ABDULKADİR OĞURLU

BESİME CİLLİ KOCA

DİLEK AKSOY

NERGİZ ÖZÇELİK

HATİCE ONGAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214