AK PARTİ ÖDEMİŞ’TE KARINCA MODELİ ÇALIŞMASI YAPTI

AK Parti Ödemiş ilçe başkanı Muhammed Şen, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile karınca modeli programı kapsamında, AK Parti İzmir İl Başkan Vekili Ali Aslan, il teşkilat başkanı Nail Kocabaş, İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, 3 kademe birim başkanları ile Ödemiş'te bir araya geldiler.

HABER:BURCU TUNÇ

Toplantı öncesi AK Parti Ödemiş ilçe binası önünde vatandaşlara ve partililere tavuk pilav dağıtıldı. İl Başkan Vekili Ali Aslan yaptığı konuşmada, "Kadın kolları, gençlik kolları, ana kademe olarak bugün Ōdemiş'e ziyarete geldik. Her hafta karınca modeli ya da eş zamanlı olarak iki program yapıyoruz. Eş zamanlıda otuz ilçeye aynı anda tüm il teşkilatımızı yayarak vatandaşlarımızı dinliyor, bu kapsamda vefa ziyareti, şehit gazi yakınlarının ziyareti, sivil toplum kuruluşlarının ziyaretleri, muhtar, köy ziyaretleri gibi ziyaretler yapıp toplumun tüm kesimlerine ulaşıp görüş öneri ve tavsiyelerini alıyoruz. Bugün de Ōdemiş’teyiz. Vefa ziyaretleri, köy ziyaretleri, şehit gazi ziyaretleri, esnaf, kahvehane ziyaretleri yapıp vatandaşlarımızın yanında olacağız. Halkın nabzını genel merkeze raporlamış olacağız” dedi.

AK Parti Ödemiş ilçe başkanı Muhammed Şen ise, “Tüm İl başkanlığı, ana kademe kadın ve gençlik kolları, ūç kademe İlçe başkanlığı ile birlikte toplam 350 kişi 72 mahalleyi ziyaret edeceğiz. Vatandaşlarımızı dinleyeceğiz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284