AK Parti Ödemiş'ten CHP'ye 'Fatma Doğan' tepkisi

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ödemiş programında kürsüye çıkartıp, her ay 5 inek satmak zorunda kaldığını ve tarlasının yarısını ekemediği söyleyen Fatma Doğan’ın yanlış bilgiler verdiğini belirtti.

AK Parti Ödemiş'ten CHP'ye 'Fatma Doğan' tepkisi

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, ‘’CHP üyesi Fatma teyzeyi, CHP Kiraz İlçe Başkanının getirdiğini öğrenirken, son bir yılda hayvan sayısında düşüş değil, artış olmuştur. 20 dönüm tarlasından 10 dönümünü ekemediğini iddia etse de üzerine 4 dönüm tarla olduğu görülmektedir. Milletimizi yalanla yanlışla kandırıp, algı yönetimi yapmaya çalışan CHP zihniyetinin oyunlarına hiç şüphesiz milletimiz düşmeyecektir.’’ dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’deki programı kapsamında bugün, Ödemiş ilçesindeydi. ‘Çiftçi Buluşması’nda, kürsüye çıkartılan Fatma Doğan’ın ‘’Her ay 5 inek satıyorum, tarlamın yarısını ekemiyorum’ ifadeleri sonrası AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. AK Partili Şen, şu ifadelere yer verdi; ‘’CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Fatma teyzemi çıkarıp konuşturdu. Fatma teyzenin Kiraz Şemsiler köyünde ikamet ettiğini biliyoruz. CHP yalan beyanlarla, sahte figüranlarla algı yönetimine devam ediyor. Bugün, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaret ettiği Ödemiş’te konuşan ve hayvancılık yapan Fatma Doğan, her ay 5 inek satmak zorunda kaldığını ve zor durumda olduğunu iddia etmişse de işte resmi belgelerdeki gerçekleri kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bu şahsın 17.06.2022 tarihi itibariyle işletmesinde kayıtlı 25 adet sığırının bulunduğu ve 17.06.2021 tarihinden itibaren işletmesindeki hayvan sayısını arttırdığı, ayrıca üzerine kayıtlı arazisi olduğu görülmektedir. Son bir yılda 7 adet çiftliğine hayvan almış ve son bir yıl içinde 6 hayvan doğumu olmuş. Fatma teyzem her ay 5 hayvan satıp diğer hayvanlarına baktığını söylüyor. Hayvan sayısını 20’den 25’e çıkardığı, hayvanlarının 40 tane olmadığı görülmektedir. Son bir yılda 20 dönümün 10 dönümünü ekemediğini söyleyen Fatma teyzemin tarlasının 4 dönüm olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Fatma teyzemi, Kiraz CHP İlçe Başkanının getirdiğini ve CHP üyesi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Milletimizi yalanla yanlışla kandırıp, algı yönetimi yapmaya çalışan CHP zihniyetinin oyunlarına hiç şüphesiz milletimiz düşmeyecektir.’’

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284