Ağıralioğlu, Başkan Duran'ı ziyaret etti

İyi Parti Genel Başkan yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı ziyaret etti.

Ağıralioğlu, Başkan Duran'ı ziyaret etti
banner267

HABER:DİLEK AYVALI

Başkan Duran tarafından Belediye Hizmet Binası girişinde karşılanan Ağıralioğlu Tire Belediyesi çalışanları ile de sohbet etti.

Tire'nin, İzmir’de İYİ Partili tek Belediye olması nedeniyle kendileri için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Ağıralioğlu, Sayın Başkanın hizmetlerini yakinen takip ediyor, çalışmaları ile gurur duyuyoruz. Kendisinin Ankara temaslarında bir araya gelip Tire'ye gelmemiz konusunda davet almıştık. Bugün de davete icabet ettik" dedi.

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı, İstanbul Milletvekili aynı zamanda Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu'nu Tire'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, "Sayın Ağıralioğlu, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ile birlikte sahada halkımızın içinde yer alıp sonrasında halkımızın taleplerini Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında ifade eden yürekli bir siyasetçi. Böylesine önemli bir ismi ilçemizde ağırladık, kendisine nazik ziyareti ve güler yüzlü sohbeti için teşekkür ederim" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214