Adliye personeli kan bağışladı

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından bölgedeki kan bağışını artırma, ihtiyaç sahiplerine güvenli ve yeterli kan sunmayı sağlama adına birçok kurum ve kuruluşa davetiye gönderilerek kan, organ ve doku bağışı kampanyası düzenlendi.

Adliye personeli kan bağışladı
banner267

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca, Ödemiş Adliyesi hâkim ve savcıları, Ödemiş Denetimli Serbestlik Müdürü Timuçin Göç,  Ödemiş M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ahmet Sekitaş ile Ödemiş T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Atila Kuru'nun da bağışta bulunduğu kampanyada bağışın önemi konusunda farkındalık aşılaması vurgulandı.

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tugan Sarıca, “Kan önemli acil ihtiyaçtır. Hastalarımıza, kan ihtiyacı bekleyen hastalarımıza derman olmak amacıyla bu sosyal projeyi canı gönülden destekliyoruz. Adliyemizde de buna öncülük yaptık. Bu anlamda vatandaşlarımızın, askerlerimizin, kolluk kuvvetlerimizin kan ihtiyacını karşılamak üzere gerekli adımları attık.  Kan bağışı kampanyasında bugün burada gelip destek veren bütün kamu personelimize, kardeşlerimize, arkadaşlarımıza ve sizlere şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu tür projeler başka kurumlarca da devam eder. Temennimiz bu yöndedir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214