29 Ocak 2022’de Sanatçı Morgül Ödemiş’e geliyor

Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hülya Tunç, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri, özel çocuklar ve aileleri yılbaşını erken kutladılar.

29 Ocak 2022’de Sanatçı Morgül Ödemiş’e geliyor

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Belediyesi Düğün ve Nikâh Sarayında gerçekleşen geceye İYİ Parti Ödemiş ilçe teşkilat başkanı İbrahim Kaya, Kadın Kolları Başkanı Emine Ceylan, İYİ Parti yönetimi,  Muhtarlar, çok sayıda davetliler ile özel çocuklar ve aileleri katıldılar.

Davetliler Orkestra Alaturkanın eşliğinde sanatçı Anıl Petek, Celal Yaprak ile coşarlarken, Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkan Yardımcısı Celal Yaprak gelenlere bir konuşma yaptı, “Ben önce Ödemiş halkına teşekkür ediyorum. Gelemeyenler olsa da bilet alarak bizlere destek oldular. Siyasi Parti temsilcileri buradalar. Ben bu tür özel geceler düzenliyorum. Bugünde kendi derneğim için düzenledim. Ödemiş’te aşılması gereken birçok zor şeyler var. Ama ne yazık ki engellilerimiz çok fazla ben engellinin derdini engelini bilerek bu yola girdim. Ama bazı şeyleri yaparken daha büyük engellerle karşılaştım bürokrasi engelliyle karşılaştım. O daha zor keşke yolda kaldırım taşlarını yaptıracağımız kadar bürokrasi engeli de daha hızlı aşılabilse engelliler için tabii ki. Bizler için çok önemli değil bizler bir şekilde hallediyoruz ama onu halledemeyen insanlar çok fazla inşallah bir yerlerde problem olduğu zaman o bürokrasiyi bizi aştıracak insanlardan destek alırız. Ben yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyorum. Bu gecede Ödemiş Belediyesi olarak burayı bize tahsisi ettiği için teşekkür ediyorum. Orkestra Alaturka ’ya afişimize reklam vererek destek olan sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. 29 Ocak’ta sadece bayanlara özel olarak Yılmaz Morgül geliyor. Bayanlara özel fasıl gecesi olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2021, 14:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER