ŞÖFORLER ODASI ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI

Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Tahir Silay, hem muharrem ayı olması hem de hayatını kaybetmiş eski başkan ve yönetim kurulu üyeleri için Şoförler Odası önünde gelenek haline getirdiği aşure hayrını yaptı.

ŞÖFORLER ODASI ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI
banner233

 HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Şoförler Odası Başkanı ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Tahir Silay, “ Her yıl gelenek haline getirdiğimiz ve bu ay içerisinde de muharrem ayı olması dolasıyla Ödemiş Şoförler Odasında görev almış, vefat eden eski başkan ve odamıza hizmeti bulunan yönetim kurulu üyeleri için oda önünde aşure hayrı etkinliğimizi gerçekleştirdik.  Oda olarak göreve geldiğimiz günden beri bunu yapıyoruz. Allah ömür verdiği sürece de bunu yapmaya devam edeceğiz. Vefat eden tüm oda başkanlarımızın ve yönetim kurulu üyelerinin emekleri büyük, Allah hepsinden razı olsun. Ruhları şad olsun” dedi.

Silay ayrıca son günlerde sosyal medya üzerinden şoför esnaflarına yapılan yorumlarla ilgili olarak ’ta açıklamalarda bulunarak, “Şoför esnaflarımızdan şikâyetçi olan halkımız odamızın 0554 571 60 60 veya şahsıma ait 0553 642 85 54 Numaralı telefonlarımızdan yaşanan aksilikleri bildirmelerini istiyoruz. Bizlerde şoförler odası olarak yaşanan aksilikleri en kısa sürede çözüme ulaştıracağız. Saygılarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 21:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234