ÖZEL DÜNYA EĞİTİM KURUMU ANAOKULU ATÖLYELERİ

Özel Dünya Anaokulu minikleri ve öğretmenleri tarafından Ödemiş Öğretmenevi ‘nde "Dünya Anaokulu Atölyesi" adlı etkinlik düzenlendi.

ÖZEL DÜNYA EĞİTİM KURUMU ANAOKULU ATÖLYELERİ

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Öğretmenevinde düzenlenen etkinliğe Özel Dünya Anaokulu Müdürü Gülnaz Yeşiltepe, anaokulu öğretmenleri ve öğrenciler katıldılar.

Özel Dünya Anaokulu Müdürü Gülnaz Yeşiltepe, “  Bugünkü etkinliğimizdeki amacımız eğitimde kullandığımız iyi uygulamaların paylaşımını yaparak hem kendi öğrencilerimize hem de diğer miniklere farklı bir gün yaşatmak. Çalışmalarımız altı farklı köşede yürütülüyor. Bunlar Mind-lab, robotik- kodlama, boyama, İngilizce, origami ve Elpa kırtasiye sponsorluğunda yürüttüğümüz çanta boyama. Bu etkinlikte çocuklar okulumuzda yürütmekte olduğumuz, yenilikçi eğitim ve öğretim faaliyetlerini deneme imkânı buluyorlar. Etkinliğimiz bugün saat 10.00'da başladı ve saat 16.00’a kadar devam edecek. Bu tarz etkinliklerimiz yıl boyunca sürecek. Etkinliklerimiz hakkında bilgi almak isteyenler okulumuzun sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.”

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020, 16:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227