Ödemiş'te dillere destan sünnet düğünü

Tire Hekim Düğüm Halı ve Mobilya Mağazaları Kurucuları Ömer ve Melike Erbaş, oğulları Mesut için dillere destan bir sünnet düğünü düzenledi.

Ödemiş'te dillere destan sünnet düğünü

Haber: Dilek Ayvalı

Binlerce davetliyi bir araya getiren sünnet düğünü, Ödemiş Saray Garden Kır Düğün Salonları’nda gerçekleşti.

Saat 18:00’de büyük bir konvoy eşliğinde düğün salonuna gelen Erbaş Ailesi ve yakınları misafirlerini kapıda karşıladılar.

Meşhur Ödemiş Köfte ve Keşkek ikram edilen sünnet düğününde yemek boyunca davetlilere Tasavvuf Müziği’nin ünlü ismi Murat Anlar ilahilerini seslendirdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Anlar, birbirinden güzel ilahileri davetliler için söyledi. Semazen gösterileri eşliğinde yemeklerini yiyen davetliler daha sonra Ödemiş’in ünlü müzik grubu Bandroll ile coştu.

Sünnet çocuğu Mesut ve kardeşinin günler öncesinden hazırlığını yaptığı salsa dans gösterisi ise davetlilerden tam not aldı. Dans Öğretmeni Ahmet Köyük tarafından hazırlanan kareografi büyük beğeni topladı. Anne Melike Erbaş ve Baba Ömer Erbaş’ın zeybek gösterisi dakikalarca alkışlandı. Eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Bu muhteşem gecenin organizasyonunu ise bölgede profesyonel isim Semra Organizasyon gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 18:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234