İZELMAN TİRE’DE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLEDİ

İZELMAN tarafından düzenlenen Atatürk’ü anma Satranç turnuvası ve Şenliği başladı.

İZELMAN TİRE’DE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLEDİ

HABER: DİLEK AYVALI

İBB İZELMAN AŞ tarafından düzenlenen Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası ve Şenliği, Türkiye Satranç Federasyonu, Tire Belediyesi, Tire Ticaret Odası, TOSBİ, Tire Süt Kooperatifi, Ramada Otel Tire’nin katkılarıyla Tire Hangar Çok Amaçlı Salonda başladı.

Düzenlenen turnuvada konuşan İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, tatil yapmak yerine bu sporu oynayama gelen çocuklara ve gençlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında ayrıca şunları kaydetti, “Öncelikle bir Tireli olarak herkese hoş geldiniz diyorum. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in selamını getirdim, hepinize başarılar diliyor. İZELMAN olarak önümüzdeki dönemde 3’er aylık dönemler halinde satranç sporuna destek vermeye devam edeceğiz. İZELMAN Anaokulları müdürlüğümüz, Atatürkçü ve tam Cumhuriyetçi çocuklar yetiştirmeye devam ediyor. Bu etkinlik de bunun bir yansıması. Herkese başarılar diliyorum” dedi.

8 yaş, 10 yaş, 14 yaş ve altı kategorisi ile minikler ve süper minikler kategorilerinde düzenlenen Satranç Turnuvası 2-3 kasım tarihinde 2 gün boyunca gerçekleştirilecek bir etkinlik olup ödül töreni 3 Kasım Pazar günü yapılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234