TELEFON DOKTORUNDA ARIZALI TELEFONLAR 1 GÜNDE TESLİM

Tire’de hizmet veren Telefon Doktoru Cavit Alkan, arızalı telefonunuzu tamir ederek aynı gün içinde teslim ettiğini söylüyor.

TELEFON DOKTORUNDA ARIZALI TELEFONLAR 1 GÜNDE TESLİM

Haber: Dilek Ayvalı

Tire’de 3 yıldır Yeni Mahalle Karanlık Çarşı No: 11’de hizmet veren Telefon Doktoru Cavit Alkan, cep telefonu, bilgisayar tamiratı, format ve yazılım konularında müşterilerine hizmet veriyor.

Buca Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar teknik servis mezunu olan Telefon Doktoru Cavit Alkan neler yaptıklarını şöyle aktarıyor, “Telefon, tablet, ipad, bilgisayar, laptopların her türlü tamiri ve bakımını yapıyorum. 8 yıl Çankaya’daki iş yerimde çalıştım. Narlıdere’de Google’da çalıştım. 4 yıldır Tire’deyim. Ekran cam değişimi, yazılım yükleme, program kurma işlemini yapıyoruz. Narlıdere’de Google’da çalıştım.”

TEMİZ İŞ, MEMNUN MÜŞTERİ

Telefon Doktoru Cavit Alkan, tamir için aldığı cihazı aynı gününde tamir ediyor. Günübirlik temiz iş ve uygun fiyatlarda hizmet verdiğinin özellikle altını çizen Alkan, “Temiz iş yaparım, müşterim memnun olur, memnun müşteri müşteriyi çeker. Pek çok müşterim bu şekilde geliyor. Telefon hepimiz için çok önemli ve her an ihtiyaç. Hız çağındayız. Tamir de hızlı yapılmalı. Buraya gelen telefonları tamir edip aynı gün teslim ediyorum. Bu benim en önemli prensibim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 20:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234