OTORAPOR İLE GARANTİ ALTINDASINIZ!

OTORAPOR İLE GARANTİ ALTINDASINIZ!
banner267

Haber: Dilek Ayvalı

Otorapor oto ekspertiz Tireli Engin Çolakoğlu’nun işletmeciliğinde Tire’de İpekçiler Mahallesi Cihan Caddesi No:1’de hizmete devam ediyor. 

Tireli iş adamı Engin Çolakoğlu, araç satışları ile ilgili Temmuz 2021’de uygulanması planlanan yeni yönetmelikle, 160 kilometre altı ve 8 yaş altı araçların satışında ekspertiz raporu zorunluluğu getirileceğine dikkat çekerek, “Artık noter satışlarında ekspertiz raporu zorunluluğu getirilecek. Otorapor kurumsal bir firmadır ve sizi hilelerden korur. Böylece satın aldığınız araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz, hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız, tam ekspertiz yapılmış 2.el araç sahibi olursunuz, araca ait trafik ve vergi borçlarından haberdar olursunuz, aracın orijinal/değişmiş parçalarını öğrenirsiniz, şehir dışında bile olsanız araçla ilgili sağlıklı bilgilere ulaşmış olursunuz, otorapor sizi kendi evinizdeymiş gibi ağırlar, alacağınız aracı kendine alıyormuş gibi inceler, sizin paranızı ve zamanınızı korur” şeklinde konuştu.

OTORAPOR İLE GARANTİ ALTINDASINIZ!

Otorapor’un, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarının test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’ nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu olduğuna da değinen Engin Çolakoğlu, “Burası ikinci el oto test check-up merkezi. Öte yandan bir asırdan fazladır Almanya ve birçok farklı ülkede muayene, teknik servis ile ekspertiz hizmetleri sunan TÜV SAARLAND ve OTORAPOR işbirliği yaptı. Sunduğumuz Sigortalı Oto Ekspertiz hizmeti ile raporunuz garanti altına alınıyor. Ekspertiz raporunuzda hatalı ya ad eksik bilgiler bulunması durumunda alıcının uğradığı zarar, TÜV SAARLAND ve otorapor tarafından karşılanıyor” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214