Ödemiş’te pazar kurulacak günlere sınav düzenlemesi

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, 20 Haziran’da düzenlenecek LGS, 27-28 Haziran’da düzenlenecek YKS'de öğrencilerin başarısı için Cumartesi Pazarı’nın iki hafta üst üste (19 Haziran-26 Haziran) Cuma günleri kurulacağını açıkladı.

Ödemiş’te pazar kurulacak günlere sınav düzenlemesi

Haber: Dilek Ayvalı

20 Haziran’da düzenlenecek LGS, 27-28 Haziran’da düzenlenecek YKS’ye katılacak öğrenciler için Ödemiş’te bölgenin en büyük açıkhava alışveriş merkezi Cumartesi Pazarı (Büyük Pazar), iki hafta üst üste (19 Haziran-26 Haziran)  Cuma günleri kurulacak.

Sınavlara katılacak öğrencilere başarılar dileyen Eğitimci Başkan Mehmet Eriş konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her şey gençlerimizin geleceği ve başarısı için. Bu cumartesi düzenlenecek LGS, önümüzdeki hafta sonu düzenlenecek YKS’de öğrencilerimizin sınavlara en iyi şekilde konsantre olmaları için Büyük Pazarımızı (Cumartesi Pazarı) Ödemiş Kaymakamlığımız, İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Gıda Maddeleri Odamız ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda iki hafta üst üste Cuma günleri kurma kararı aldık. Belediye ekiplerimiz hafta boyunca LGS sınav merkezlerinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirdi. YKS için de çalışmalarımız sürecek.

Bir eğitimci olarak öğrencilerimize ve sınavda görev alan meslektaşlarıma başarılar dilerken sınav düzenlenen saatlerde okul çevrelerinde sessizliğe özen göstermemiz gerektiğini hatırlatırım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 10:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234