MAHALLELİ’DEN SOYER VE ERİŞ’E TEŞEKKÜR

Süleyman Demirel Mahallesi 1088 ve 1127 sokak sakinleri sokaklarında çalışma yapan başta İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer olmak üzere Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve belediye personeline teşekkür etti.

MAHALLELİ’DEN SOYER VE ERİŞ’E TEŞEKKÜR
banner267

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Süleyman Demirel Mahallesi Muhtarı Necmiye Aksoy, “Bizler Süleyman Demirel Mahallesi 1088 ve 1127 sokak sakinleri olarak yıllardır özellikle yaz aylarında tozdan, kış aylarında ise yağmur ve çamurdan geçilmeyen yollarımızı 31 Martta yapılan seçimlerden sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le yaptığımız görüşme sonrası kısa süre içerisinde bizim yolla ilgili olan sorunumuzu çözdüler. Bu yol düzenlenmesi çalışmalardan dolayı emek veren başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumlusu Ali Çörek Bey’e İZBETON bölge Sorumlusu formen Kudret Turan Beye Mahallem ve Muhtarlığım adına teşekkür ediyorum” dedi.

 Süleyman Demirel Mahallesi 1088 ve 1127 sokak sakinleri, “Mahalle sakinleri olarak yaz aylarında tozdan, kış aylarında ise yağmur ve çamurdan geçemiyorduk. Bunu Mahalle muhtarımız Necmiye hanıma ilettik. Kendileri de bu konuyla ilgili olarak ilgileneceklerini söyledi ve konuyu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e illetti ve 2 ay gibi kısa sürede mahallemize kilit taşı ve yol düzenlemesini yaptılar. Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer olmak üzere Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “ Süleyman Demirel Mahallesi 1088 ve 1127 sokaklar da mahalle sakinlerinin kilit taşı ve yol düzenlemesini çalışmalarını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve İZBETON ekipleri  iki ay gibi kısa sürede bitirdiler.  Kendilerine Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer olmak üzere ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214