Duran, "Tire için ileriye yönelik güzel bir tanıtım oldu"

Bu yıl 15.si düzenlenen Türkiye’nin en büyük turizm platformu Travel Turkey İzmir Turizm Fuarının son gününe Tire damga vurdu.

Haber: Dilek Ayvalı

Tire Belediyesi Tarihi Bandosu fuarın son gününde ziyaretçilere unutulmayacak bir konser verdi. Konser için hazırlıklarını tamamlayan Tarihi Tire Belediye Bandosu ilk olarak Tire Belediyesi standının önünden başlayarak fuar alanında marşlar eşliğinde tur attı.

Renkli görüntülerin oluştuğu fuar alanında herkes Bandonun marşlarına eşlik etti. Fuar girişinde konserine başlayan bando, ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşattı. İzmir marşı ile coşan ziyaretçiler, Tire Belediyesi Halk Oyunları Antrenörü Ahmet Köyük’ün harmandalı performansına eşlik ettiler.

Duran, "Tire için ileriye yönelik güzel bir tanıtım oldu"

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Tarihi Tire Belediye Bandomuz fuarın son gününde ziyaretçilere harika bir konser verdi. Fuar boyunca ilçemizi her yönü ile en iyi şekilde tanıttığımıza inanıyorum. Tire için ileriye yönelik güzel bir tanıtım oldu. Emeği geçen herkesi kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2021, 13:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER