BEYDAĞ BELEDİYESİNDEN GENÇLİK KOMİSYONU

Beydağ Belediyesi Gençlik Komisyonu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Meclis kararı ile kurulmasına karar verilen Gençlik Komisyonun ilk toplantısına, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri ve yerel halktan konuya ilgi duyan gençler katıldı.

BEYDAĞ BELEDİYESİNDEN GENÇLİK KOMİSYONU
banner233

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar “Gençlerin kendi geleceklerini biçimlendiren kararlarda sadece mirasçı değil, aynı zamanda geleceğin mimarları olması gerekmektedir. Gençlik Komisyonu ilçemizde karşılıklı yönetim anlayışıyla ve eşit ortaklık ilkesiyle beraber karşılıklı ilişkiler sistemi kurulmasını sağlayacaktır.” dedi.

Başkan Yılmazlar, Beydağ’da her türlü olumlu oluşuma açık olduklarını belirtip yeni projeler üretilmesi için teşvik edeceklerini belirtti.

İKİNCİ TOPLANTI 17 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE YAPILACAK

Toplantıya İzmir’den gelen Tamer Özşeker ve ekibi de katıldı. Tamer Hoca Elim Sende Projesinden bahsederek katılımcılara Beydağ’da da eğer isterlerse engelliler için bir şeyler yapılabileceğini anlattı. Çalışma grupları oluşturularak keyifli oyunlar oynanıp farkındalık yaratılmaya çalışıldı. Ayrıca gönüllük esasının her konuda ne kadar önemli olduğu vurgulandı.

Toplantı sonrası ilgili çalışma grubunda görev almak isteyen katılımcılar, isim ve soy isimlerini yazarak bir sonraki toplantılar için kayıt işlemlerini yaptılar. Yeni katılımlara açık olduğu bildirilen Gençlik Komisyonu’nun ikinci toplantısının 17 Şubat 2020 tarihinde saat 19.30’da Baraj Kır Lokantası’nda gerçekleştirilmesine karar verildiği belirtildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234