BAŞKAN DURAN’DAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ZİYARET

Tire’de yapılan din hizmetleri konuşuldu

BAŞKAN DURAN’DAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ZİYARET

Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebeti ile Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran,  Tire İlçe Müftüsü Şaban Sadan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Tire Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emrah Süreklier’de eşlik etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Tire’de yapılan din hizmetleri konuşuldu. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran camilerin ve din görevlilerinin toplumun önemli yapı taşlarından birisi olduğunu söyleyerek Tire’de yapılan din hizmetleri için İlçe Müfütüsü Şaban Sadan nezdinde tüm Din Görevlilerine teşekkür ederek Camiler ve Din Görevlileri haftasını Kutladı.

 Atatürk Mahallesi sınırlarında bir Cami isteniyor
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tire Müftüsü Şaban Sadan Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü. “Bu özel günümüzde bizleri ve camiamızı unutmayarak onurlandıran Tire Belediye Başkanımız Sayın Salih Atakan Duran’a teşekkür ediyorum. İlçemize hizmet noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkanımız bizleri de hiçbir zaman unutmuyor. Özelllikle pandemi döneminde camilerimizin temizlik ve dezenfekte edilmesi noktasında bizlere çok büyük destek verdiler. Fatma Sermin Kirazoğlu Kur-an Kursumuzun bahçesine çocuk oyun gurubu ve düzenleme için ayrıca teşekkür ediyorum.  Atatürk Mahallesi sınırlarında bir Cami yaptırmak istediğimizi ancak yer sıkıntısı yaşadığımızı da kendilerine ilettik. Sağ olsunlar taleplerimize her zaman olduğu gibi sıcak yaklaştılar. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234