BAŞKAN DURAN, "4 EYLÜL ESKİ TADINDA KUTLANACAK"

Tire Belediyesi ilçenin kurtuluş günü olan 4 Eylül için hazırlıklarına devam ediyor.

BAŞKAN DURAN, "4 EYLÜL ESKİ TADINDA KUTLANACAK"

HABER: DİLEK AYVALI

Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen kutlama programı tam bir hafta sürecek. Kutlama programında konserler ve halk oyunları gösterileri yer alacak. Hazırlıkları devam eden 4 Eylül kutlamaları için açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Etkinlikler 1 hafta sürecek" dedi.

Hedeflerinin bu yıl 4 Eylül Kurtuluş Günü'nün eski yıllardaki gibi kutlanması olduğunu söyleyen Başkan Duran "İlçemize tekrardan Türk mührünün vurulduğu 4 Eylül Kurtuluş Günü'nü çocukluğumuzda olduğu gibi görkemli bir şekilde yaşatmak için hazırlıklarımız devam ediyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte başlayacak kutlama programında çeşitli etkinlikler yer alacak ve Gölet Şenlik Alanında tarımsal ve yöresel ürünler fuarı kurulacak. Özellikle 4 Eylül gününü vatandaşlarımızın, ilçemiz esnaflarının yoğun katılım göstereceği ve büyük bir kortejin olacağı şekilde planlıyoruz" dedi.

FUAR İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Gölet Şenlik Alanında kurulacak fuar için ise başvurular devam ediyor. Yöresel ve tarımsal ürünlerin yer alacağı fuarda köy pazarı da kurulacak. Fuarda stant açmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşların 28 Ağustos 2019 mesai bitimine kadar Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne uğramaları yeterli olacak. .

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234