TİRE EMNİYETİNDEN 3 GÜNDE, 5 BAŞARILI OPERASYON!

Tire Polisi 3 günde gerçekleştirdiği 5 başarılı operasyonda 9 kişiyi gözaltına aldı.

TİRE EMNİYETİNDEN 3 GÜNDE, 5 BAŞARILI OPERASYON!

Haber: Dilek Ayvalı

İlçe Emniyet Müdürlüğü geçtiğimiz haftalarda okulların açılmasıyla birlikte, gençleri ve çocukları korumak için gecesine gündüzüne katarak ard arda uyuşturucuya yönelik operasyonlara imza atmıştı. Yaptıkları seri operasyonlarla birçok kişiyi gözaltına almış ve gözaltına alınan şahıslardan bir kısmı da tutuklanmıştı.

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele konusunda ne kadar kararlı olduğunu son 3 günde yaptıkları seri operasyonlar ile bir kez daha gösterdi. Geçtiğimiz Pazar günü  3, dünde 2 yeni operasyona imza atan Asayiş Büro Ekipleri toplam 9 kişiyi uyuşturucu madde bulundurmak suçundan gözaltına alırken, yaptıkları bu operasyonlarda gözaltına aldıkları 9 kişiden çeşitli miktarlarda uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle birlikte 2 silahta ele geçirdi.

KOVALAMACADA YİNE KAZANAN POLİS OLDU!

Bunun yanı sıra operasyonlardan birisinde ekiplerden kaçan ve müthiş bir kovalamaca sonucu yakayı ele veren şüphelilerden birisine de, trafik güvenliğini tehlikeye sokmak ve diğer maddelerden toplam 11 bin liralık cezai işlem uygulandı. Operasyonlarda ele geçirilen uyuşturucu maddelerin yanı sıra, polis şüphelilerin araçlarında uyuşturucu madde kullanmak üzere tasarlanan aparatlarda ele geçirirken son 3 günde gözaltına alınan 9 şüpheli hakkında tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 19:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234