Polis vatandaşı uyardı

Ödemiş Emniyeti vatandaşlar pazarda maske ve sosyal mesafe uyarısında bulundu

Polis vatandaşı uyardı

Haber: Faruk ÇARK

Ödemiş ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı birimler başta olmak üzere Ödemiş Belediyesi ve sağlık işleri müdürlüğü ekipleri pazar yerinde kurdukları standlarda pazara çıkan vatandaşların ateşini ölçerek dezenfektan dağıttı. 

Ödemiş'te cumartesi günleri kurulan ve bu hafta sonu cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan sınavlardan dolayı bir gün öne çekilerek Cuma günü kurulan Pazar erinde stand açan ödemiş belediyesi sağlık işleri müdürlüğü personeli Pazar alışverişine çıkan vatandaşların ateşini ölçerek dezenfektan dağıtımı yaptı.

Öte yandan Ödemiş ilçe emniyet müdürlüğü’ne bağlı çevik kuvvet grup amirliği ve diğer birimler olmak üzere tüm Pazar yerinde vatandaşın huzuru ve güvenini sağlarken aynı zamanda covid-19 korona virüsü nedeniyle tüm dünyayı ve türkiyeyi etkisi altına alınan virüs nedeniyle vatandaşların maskelerini takmaları yönünde uyarılarda bulunup, denetimlerini titiz bir şekilde gün boyu Pazar yeri başta olmak üzere camiye namaz kılmak için giden vatandaşları da uyarmayı ihmal etmedi.

Sosyal mesafe uyarılarını hatırlatan çevik kuvvet polis ekipleri Cuma günü ödemiş ilçesinde kurulan Pazar yerinde gerekli önlemleri alarak denetimlerini yoğun bir titizlikle sürdürdü.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234