Bayındır Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün Bayındır Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlediği 27 Aralık Atatürk Kır Koşusu Bayındır’da yapıldı.
Bayındır Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü personeli ve Bayındır Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli beden eğitimi öğretmenlerinin katıldığı Atatürk Kır Koşusu'na, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, İlçe Jandarma Komutanı Yunus Emre Sonsöz, Ak parti ilçe başkanı Veysel Bakıcıol, İlçe Emniyet Müdürü Levent Akkaya, ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı.
Atatürk Kır Koşusu'nun ardından yapılan ödül töreninde dereceye giren sporcuların ödülleri verildi. Ödül töreni topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
27 ARALIK ATATÜRK KIR KOŞUSU SONUÇLARI
YILDIZ KIZLAR (2000m)
Takım
Derecesi
Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O
Birinci
Kazım Dirik O.O
İkinci
Merkez ismet İnönü O.O
Üçüncü
Bireysel
Okulu
Derecesi
Pelin YAKIN
Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O
Birinci
Seda MENDERES
Kazım Dirik O.O
İkinci
Nesrin CUMA
Kazım Dirik O.O
Üçüncü
YILDIZ ERKEKLER
Takım
Derecesi
Canlı 60. Yıl O.O
Birinci
Kazım Dirik O.O
İkinci
Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O
Üçüncü
Bireysel
Okulu
Derecesi
Selahattin ARMAĞANOĞLU
Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O
Birinci
Muhammet ÇELİK
Canlı 60. Yıl O.O
İkinci
Ferman CENGİZ
Canlı 60. Yıl O.O
Üçüncü
GENÇ KIZLAR
Takım
Derecesi
Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L
Birinci
Sadık Susamcıoğlu A.L
İkinci
Ülfet Onart A.L.
Üçüncü
Bireysel
Okulu
Derecesi
Gizem GÜZEL
Sadık Susamcıoğlu A.L
Birinci
Canan ATEŞ
Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L
İkinci
Aysı YILDIZ
Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L
Üçüncü
GENÇ ERKEKLER
Takım
Derecesi
Sadık Susamcıoğlu A.L
Birinci
Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L
İkinci
Ülfet Onart A.L.
Üçüncü
Bireysel
Okulu
Derecesi
Enes YAMAN
Sadık Susamcıoğlu A.L
Birinci
Hasan Can ŞENDİL
Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L
İkinci
Yusuf YILDIRIM
Sadık Susamcıoğlu A.L
Üçüncü
Bireysel
Okulu
Derecesi
Enes YAMAN
Sadık Susamcıoğlu A.L
Birinci
ÖZEL SPORCULAR
GÖRME ENGELLİLER
Bireysel
Okulu
Derecesi
Mustafa SAKICI
Yardımcısı- Ramazan SOYSAL
Ülfet Onart A.L.
Birinci
200 METRE KOŞULARI
Takım
Derecesi
Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Birinci
Özel Bayındır Saraçoğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Birinci
TEKERLEKLİ SANDALYE YARIŞLARI
Bireysel
Okulu
Derecesi
Uğur SEFER
Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Birinci
Pınar CAVLAK
Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İkinci
Ersin HARMANCI
Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Üçüncü