Ziyaretçi Defteri

Ad Soyad

E-Mail

Şehir

Yorum

Misafir Avatar
osman olsa ne olur (ne aptalca bir bölüm) 3 yıl önce

ücretsiz ilan bölümü açsanız çok faydalı olur:)))

Misafir Avatar
Ömer YANIK (Simav-Kütahya) 4 yıl önce

Bütün Yerel Güç çalışanlarınıa çalışmalarında üstün başarılar ve kolaylıklar dilerim..Selam ve sevgilerimle..

Misafir Avatar
Hasan GÜNTEKİN 5 yıl önce

Haberler için teşekkürler

Misafir Avatar
serdar uğurlu 7 yıl önce

iyi çalışmalar

Misafir Avatar
ince ayar (İSTANBUL) 8 yıl önce

Değerli kardeşim, ben İSTANBUL'da yaşayan bir TİRE'liyim yılda 2 kere memleketimiz TİRE'ye sılayı rahim ediyoruz gelin görünki güzelim memleketimiz her sene daha bir kültür,saygı,medeniyyetten biraz daha uzaklaşmış giderek medeniyet adına ilerleyeceğine tam tersi çok büyük deformasyonlar almış başını gidiyor insanlar kaba, saygısızlık diz boyu,yola tüküren, sigarasını yere atanı,arkadaşını küfür eden ,daha sonra birbirlerine kabaca hakaret eden,anlamını bilmedikleri goy goy yapanları görünce resmen dona kaldım dolayısıyla TİRE'miz büyük bir dağ köyü olmuş,insan dışarıdan bakınca bunları daha objektif görüyor,ne olur bu aymazlığı birileri dile getirmeli ne o öyle şiş köfteciler yabancı birini görünce afrikadaki aslanların av görüp saldırdığı gibi , utandım doğrusu, bu kabalık, medeniyetsizlik ve görgüsüzlük değilde nedir? dışarıdan gelenler ağızlarını bırakıp başka yerleriyle gülüyorlar SN. KESELİ KARDEŞİM sizden isteğim bu a medeni insanlara yakışır bir şeyler yazarmısınız?

Misafir Avatar
akif akın (izmir) 8 yıl önce

www.kucukmenderes.net alışverişin yeri küçükmenderes bölgesinin ve ülkemizin hizmetine girmiştir.

Misafir Avatar
akif akın (izmir) 8 yıl önce

öncelikle birşeyler yapmak için yola çıkmışınız tebrikler gün geçtikçe küçükmenderesin sözcüsü sesi kulağı olursunuz küçük şeylerle uğraşmadığınız sürece yolunuz açık olsun

Misafir Avatar
aksaray 8 yıl önce

Başarılar diler www.aksarayda.net.tc web sitemize bekleriz.Saygılar

Misafir Avatar
Abdullah DÖNMEZ (ödemiş) 8 yıl önce

slm. web sayfanızın yeni hali güzel olmuş. iyi çalışmalar. iyi günler.

Misafir Avatar
m said keseli (izmir,tire) 8 yıl önce

değerleri arkadaşlarımız, 2 sebepten dolayı site güncellemelerini askıya almıştık. 1nci ve en önemli sebep; gazetenin okunulurluk oranı ciddi anlamda düşüyordu. 2nci sebep, sitemizi hazırlayan firma, teknik çalışmalarına devam ediyordu. şimdi her ikisi de kıvama gelmiş oldu. Bundan sonra sitemiz güncellenecektir. Köşe yazıları ve özel haberleri, öğleden sonra geç vakitte yayına vereceğiz. Umarım, abonelerimize olan saygımızdan dolayı uygulayacağımız bu yöntemi anlayışla karşılarsınız. Diğer genel haberlerin yayını ise, sabahtan yapılacaktır. Saygılarımla. Said Keseli, yayın kurulu üyesi.

Misafir Avatar
salim soykan (izmir) 8 yıl önce

sayın Yerel Güç yöneticileri,ben bu sayfayı İnternetten çok severek takip ediyordum ama uzun zamandan beri haberler güncellenmiyor.Gaztenizdeki güncel haberleri İnternette de geçseniz çok güzel olur.Herzaman gazeteye ulaşamıyorum.Teşekkür eder işlerinizdeki başarının devamını dilerim.

Misafir Avatar
hikmet güriş (ödemiş) 8 yıl önce

yorumsuz (yorumlara bakılmıyor çünkü )

Misafir Avatar
Mustafa Özkan (izmir/ karşıyaka) 8 yıl önce

tebrikler ve teşekkürler.yöremize ait bilgilere ulaşmada güvenilir ve etkili bir yolumuz oldu sayenizde. sorunların çözümleri ve öncelikleri konusunda makalelerinizi bekliyorum. başarılar

Misafir Avatar
hikmet güriş (ÖDEMİŞ/İZMİR) 8 yıl önce

siteniz için sizi kutluyorum çok güzel.facebook ta başlatmış olduğunuz tartışma için bazı şeyler yazmak önermek istiyorum. 1.face de tartışmayı başlatmak hoş olmamış insanları birbirine düşürmeye başladı.eğitim düzeyinden dolayı bazı eleştriler düzeysiz ve kaba bu yazılanlarda her iki tarafı üzdüğü gibi kutuplaşmayada götürüyor. bu tartışma yerine bu sitenizde partinizden kimi milletvekili olarak görmek istersiniz diye bir anket başlatsanız daha iyi olurdu.bunu bütün partiler için ayrı ayrı yapıp daha sonra birleştirerek seçim anketine dönüştürebilirsiniz. bunlar beni önerilerim vede şunu söylüyorum keşke eskisi gibi ödemişden 4 5 tane milletvekili göndersek yöremize hizmet ettirsek. işlerinizde başarılar diler saygılar sunarım

Misafir Avatar
nuri kırlangıç (Çayağzı Köyü Kiraz) 8 yıl önce

neredeyse 2 ay öncesinin haberleri var sitenizde umarım herkez iyidir. endişelerim var. bu arada İddia sayfası ve ingiltere köpek yarışlarının sitenizde yayınlanmasını isterim. iyi çalışmalar.

Misafir Avatar
ahmettahir (izmir/ödemiş) 8 yıl önce

Allah nazardan saklasın Güzel ödemişimize yakışan bir site olmuş , küçük menderes havza'nın hızla büyüyen en güçlü yerel olması Yerelgüç'ün son dakika haber spor aktual sağlık sosyal faliyet ler teknoloji ekonomi ,sanki ulusal gazetelerden de farkı yok sanırım buda, genel yayın yönetmeni sayın dilek acar özdemir,hatice acar cavdar ve bütün ekip arkadaşlarının başarısıdır!!!!

Misafir Avatar
tuğba deliorman (ödemiş/izmir) 9 yıl önce

selam yerel güç ü bizle buluşturan yazarlarımıza ve yöneticilerine ,Yerel bir gazete olamasına rağmen dinamik ve keyifli bir gazete .pc başına oturduğumda ilk açtığım sayfa sizin ki oldu desem yalan olmaz .bu arada yeni haber sayfanız güzel olmuş.beklediğime değmiş başarılarınızın devamına....

Misafir Avatar
Abdullah DÖNMEZ (ödemiş) 9 yıl önce

slm. yeni haber portalınız çok güzel olmuş. bence bu kalsın.. diğerleri o kadar iyi değildi... iyi çalışmalar. iyi günler.

Misafir Avatar
m said keseli (tire) 9 yıl önce

Bilge hanımefendi,, hırsızlıkla itham etmeniz edepsizlikten başka birşey değildir. Sitemiz profesyonel olarak çalışan bu sistemi hazırlayan firmalara başvurularak hazırlatılmış ve bedeli de ödenmiştir. Bu konuda şüpheniz var ise mail adresimi yazdım. Bana mail atarsınız ben de ücretini ödediğimiz makbuzları size tarayıp gönderirip, hırsız ithamınızı size geri iade ederim. Edepli olun, edeple kalın. Biz yüzlerce bedava site var, alt yapısı zayıf diye kullanmadık. Bir aydır sizin belki bilmediğiniz onlarca siteyi denedik hem de bedava değil hepsine ücret ödeyerek denedik. Ayrıca kendim de yazılımcıyım. Benim yazdığım alt yapıdan da mükemmel olduğu için bedelini ödedik.Bu siteyi yapan firma elbette başka firmalara da farklı formatlarda satacaktır. ücretini ödeyen başkalarına da hırsız mı diyeceksiniz. başka bir derdiniz varsa onu da yazın cevaplayalım. malum gazetecilik bizde herşeyin belgesi var

Misafir Avatar
UFUK AYKOL (ÖDEMİŞ) 9 yıl önce

Gerçekten çok güzel bir site oldu , Ödemiş' yakışan ve çok emek verilerek gerçekleştirilen çalışmanızı yürekten kutlarım.

Misafir Avatar
Gökhan Küçükaksoy (izmir) 9 yıl önce

sayın yerelgüç gazetesi çalışanları; sizleri tebrik etmek istiyorum küçükmenderes havzasının en haberle dolu gazetesini sizler hazırlıyorsunuz. Biraz araştırdım çokta eski bir gazede değilsiniz, bu kısa sürede gösterdiğiniz başarıdan dolayı tebrik eder iyi haberler yazmanızı dilerim .

Misafir Avatar
yerel güç 9 yıl önce

bilge hanım ya da beyefendi öncelikle gerçek olmayan email adres ve isimle yorum yazıyorsunuz.ufuk genişliği bu olsa gerek.siteler sizin yazdığınız gibi kopyala yapıştırla olmuyor. Bir bedeli var onu ödüyorsun açılıyor sonra sisteme arşivini yüklüyorsun.Şuan da da arşiv yüklemelerimiz devam ediyor.Sanırım siz aradığınızı henüz bulamadınız. Rezil olmaya gelince demek ki bu siteyi sıkı takip edenlerdensiniz 1 aydır merakla beklemişsiniz.Bizi takip etme hırsınız olduğu sürece siz bu siteye hep gireceksiniz öyle ya da böyle.Bizi takip etmeye devam ediniz.

Misafir Avatar
bilge 9 yıl önce

küfür yok,hakaret yok,rencide etmek yok.bunlar bizden istenenler.ama sizin yaptığınız başka siteyi iç etmek var.bize yok size var.sentez haber hırsızları.bu yorumu da onaylamayın sakın.okuyucularınıza karşı rezil olmayın.

Misafir Avatar
bilge 9 yıl önce

sentez haberin sitesini aynen koplamışsınız.1 aydır verdiğiniz uğraş bu muydu?sizi esefle kınıyorum.ufkunuz bu kadar mı genişti?

banner169

banner205

banner206