Başkan Yılmazlar, Zabıta Haftasını pasta keserek kutladı

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun yıl dönümü nedeniyle zabıta personeliyle bir araya gelerek, pasta kesip Zabıta Haftasını kutladı.

Başkan Yılmazlar, Zabıta Haftasını pasta keserek kutladı

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun yıl dönümü nedeniyle zabıta personeliyle bir araya gelerek, pasta kesip Zabıta Haftasını kutladı.

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Belediye Personeli ile birlikte belediyenin Zabıta Amirliği 'ni ziyaret eden Başkan Yılmazlar, Zabıta personelinin Zabıta Haftası'nı kutladı.

Zabıtaların halkın her kesimine hitap eden önemli bir birim olduğunu dile getiren Başkan Yılmazlar, "Sizlerle birlikte ilçemizdeki insanlarımızın daha huzurlu, daha sağlıklı, daha düzenli bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu noktada belki en fazla halkımızla iç içe olan, birlikte olan birimimizle biz şu an bir aradayız. Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi gören, mesai gözetmeden halkımızın sağlığı ve huzurunun korunması anlamında büyük bir görev ve sorumluluk üstlenerek özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımızın Zabıta Haftası'nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Başkan Feridun Yılmazlar, Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Amirliği personeliyle pasta kesti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234