BAŞKAN ÖZÇINAR, “HALK, ‘BAŞKAN BİZİ BEKLİYOR’ DİYOR VE GELİYOR”

Kiraz'da halk günü buluşmaları devam ediyor

BAŞKAN ÖZÇINAR, “HALK, ‘BAŞKAN BİZİ BEKLİYOR’ DİYOR VE GELİYOR”

Haber: Dilek Ayvalı

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar her hafta Çarşamba günleri düzenlenen halk günü buluşmalarının devam ettiğini belirtti. 

Başkan Saliha Özçınar, halk günü nedeni ile belediyeye gelen vatandaşlarla tek tek ilgilendi. 

Halk Günü’ne gösterilen ilginin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Başkan Özçınar, “Halk günü buluşmaları kapsamında vatandaşımız ile bir araya gelmek beni mutlu ediyor. Halk günlerinde vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını da ilgili birimlerimizle çözüme kavuşturuyoruz. Bizim için her gün halk günü aslında. Çünkü her zaman halkımız ile iç içeyiz ama bugün daha özel” dedi.

Başkan Özçınar, “Alan olarak dağınık bir ilçe konumundayız ve mahallelerimizi karış karış dolaşıyoruz. İnsanlarımız buraya geldiğinde bizimle görüşüyorlar ve sorunlarını taleplerini bana iletiyorlar. İnsanlarımızın yolda, sokakta veya başka bir yerde bize anlatamadığı ifade edemediği dertleri oluyor. Halk günü bu nedenle gerek halkımız gerekse bizim için önemli bir çalışma oldu" şeklinde konuştu.

Başkan Özçınar, “Halk Günü ile halkımızın mutlu olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Dertlerine derman olmak istiyoruz. Halkımızın sorunları karşısında belediye olarak elimizden gelen bir şey varsa bunu yapmak adına tüm ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Bunun yanı sıra vatandaşlarımızın birimlerimiz ile ilgili sorunları karşısında direk talimatlarımızı vererek anında çözüm bulmaya çalışıyoruz.Onlar varsa biz varız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227