banner120

01 Ağustos 2015 Cumartesi

Ödemiş’te feci kaza

Karabıyık market köprübaşı şubesinde kan bağışı yapıldı

Ödemiş’in yerel marketi Karabıyık market Kızılay işbirliği ile düzenlediği kan bağışı kampanyalarını bu kez Köprübaşı şubesinde gerçekleştirdi.

28 Haziran 2013 Cuma 22:04
Karabıyık market köprübaşı şubesinde kan bağışı yapıldı
banner116
HABER: Nazif HARUPÇU

Ödemiş Kızılay kan istasyonu ilk kez Ödemiş’e il merkezinden getirttiği kan bağış aracını burada hizmete sokarak vatandaşların ve şube çalışanlarının bağışlarını kabul etti.

Karabıyık Genel Müdürü Osman Cenk Akbay ve İnsan Kaynakları müdürü Özlem Bilir, şube sorumluları ve personel kan bağışında hazır bulundu.Kızılay doktorlarından Dr. Selahattin İnce ve Kızılay kan istasyonu ekibi bundan böyle yeni gelen kan bağış aracı ile daha fazla kitlelere ulaşacaklarını ve Kızılay Ödemiş şube başkanı Rıfat Boyacıoğlu ile Kızılay kan istasyonu müdürü Dr. Osman Cengiz’in bu çalışmalarda katkılarının çok olduğunu dile getirdiler.

Genel Müdür Osman Cenk Akbay’da şunları söyledi, “İlçe merkezimizde şubelerde yılda dört kez kan bağışı kampanyalarına destek vererek kan bağışına katkı sunuyoruz. Yönetim kurulu başkanımız Sayın Zekeriya Karabıyık’ın sosyal projelere sağladığı destekle çalışmalarımız bundan böyle devam edecek” dedi

Anahtar Kelimeler: YerelgüçödemişKızılay

    Yorumlar

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV


banner119