Beydağ Ak Parti'de bir kez daha Aydoğdu dönemi

Ak Parti Beydağ İlçe Teşkilatının 7.Olağan Kongresi Beydağ Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Kongrede mevcut ilçe başkanı Ogün Asil Aydoğdu yeniden başkanlığa getirildi.

Beydağ Ak Parti'de bir kez daha Aydoğdu  dönemi

Gerçekleşen kongreye, Ekonomi Eski Bakanı Nihat  Zeybekçi,  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Ak Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Ak Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, Kütahya Ak Parti Milletvekili Ahmet Tan, Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Bayındır Belediye Başkanı Ugur Demirezen,  delegeler  katıldı.

Ak Parti Beydağ İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Ogün Asil Aydoğdu açılış konuşmasını gerçekleştirdi.  Başkan Ağdoğdu, “ Daha önceden olduğu gibi yine Ak Parti  İlçe Teşkilatı olarak var gücümüzle çalışmaya  ve partimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz”  mesajını verdi.

Beydağ Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti Beydağ 7'nci Olağan İlçe Kongresi'ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, son anket sonuçlarını paylaştı.

Beydağ ilçesindeki olağan kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, son anket sonuçlarına göre partisinin en yüksek oy oranına sahip olduğunu belirterek, tüm siyasi partilerin oy oranlarını açıkladı. AK Parti kadrolarının 2023 seçimlerinde de göreve geleceğini söyleyen Dağ, "İşte parti burada. Bu ülkeye bugün, biz, hizmet ediyoruz. Biz iktidarız, avucunuzu yalayacaksınız" dedi.

AK Parti'nin oylarının düştüğü iddialarını gündeme getiren Dağ, "Ödemiş'ten Türkiye'ye son anketimizi açıklamak istiyorum. Kararsızlar dağıtıldığında AK Parti'nin oy oranı 42,6, CHP'nin oy oranı ise 24,2'dir. HDP'nin oy oranı 10,4, MHP'nin oy oranı 10,2, İYİ Parti 9,2, Saadet Partisi ise 0,9 oy oranına sahiptir. Algıya, yalana, operasyona, toplum mühendisliğine gerek yok. İşte parti burada. Bu ülkeye bugün, biz, hizmet ediyoruz. Biz iktidarız, avucunuzu yalayacaksınız. 10 yıl daha bu ülkeye hizmet edecek olan AK Parti kadrolarıdır. 2023 seçimlerinde biz Ödemiş'te çok daha farklı bir tabloyla karşılaşacağız. Birinci parti olmanın ayak sesleri bu kongrede kendini gösteriyor" dedi. Dağ, bölgede yaşanan sorunlara da dikkat çekerek "Uzun süredir devam eden bir sorun aslında. Bugün sıcak çatışmalara girildi. Devlet demeye dilimizin varmadığı bir terör devleti, Azerbaycan'a sürekli saldırı içinde. Yıllardır 'Suriye'de terör devleti kurmak istiyorlar' dediğimiz şimdi daha iyi anlaşılmıyor mu? 'İsrail terör devletidir' dediğimiz daha iyi anlaşılmıyor mu? 'Ne işimiz var Suriye'de' diyenlerin şimdi bunu daha iyi anlaması gerekmez mi? Doğu Akdeniz'deki, Suriye'deki mücadelemizi, her seferinde o mücadelede bizi yalnız bırakanlar keşke anlasalar" diye konuştu.

Kongreye AK Parti İzmir milletvekili ve eski başbakan Binali Yıldırım da telefonla bağlandı. Yıldırım, sağlık sorunları nedeniyle kongreye katılamadığını söyleyerek, telefonla bağlanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 13:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234