GÜL PETROL’ÜN BU AYKİ KAMPANYALARINI İNCELEDİNİZ Mİ?

Sektörel haber durağımız Lukoil Bayisi Gül Petrol. Gül Petrolde şirket yöneticisi Efdal Gül ile istasyonda sundukları yepyeni hizmetleri konuştuk.

GÜL PETROL’ÜN BU AYKİ KAMPANYALARINI İNCELEDİNİZ Mİ?

HABER: DİLEK AYVALI

Gül Petrol olarak akaryakıt sektörü yanında ocak aynından bu yana oto lastik alanında da faaliyet göstermeye başladıklarını kaydeden Şirket Yöneticisi Efdal Gül, “Tüm tüketicilerimize artık aynı noktadan hem akaryakıt ikmali, hem madeni yağ, hem akü hem de oto lastik anlamında hizmet veriyoruz. Lassa, Bridgestone ve Dayton markaları bünyemizde mevcut, onun dışında yine özel marka talepleri olduğunda da bunları da değerlendiriyoruz. Tüketicimize, kullandığı araca göre en uygun lastiği vermeye çalışıyoruz. Tabi yine sadece binek olarak da düşünmeyin tüm tarım grubuna yönelikte malzemelerimiz var. Aynı zamanda taşımacılık yönünde de tüm kamyonet, minibüs tarzı tüm araç lastikleri elimizde mevcut” dedi.

EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ

Geçmişte de lastik işinde faaliyet gösterdiklerini bir süre ara verdiklerini belirten Gül, “Firma olarak bundan 15 yıl önce de oto lastik anlamında da hizmet veriyorduk ama sonra piyasa koşulları nedeniyle bırakmıştık. Bu konuda tecrübeliyiz. Kiraz, Beydağ, Ödemiş, Selçuk, Bayındır ve diğer ilçelerden gelen müşterilerimiz var. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tire halkına da çok teşekkür ediyorum. Sektöre başladığımızdan beri ciddi anlamda yoğun bir taleple karşılaştık ve bu anlamda olumlu tepkiler aldık. Bizde tabi müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz” dedi.

BU AYIN KAMPANYASI

Sürekli devam eden her ay değişen kampanyalarının olduğunu belirten Efdal Gül, “Bu ayki kampanyamızdan bahsedersek, 4 lastik alana inci akülü 75 lira ekstra indirim çeki veriyoruz. Yine ücretsiz nitrojen basıyoruz, lastiklere balans ayarı yapıyoruz, onun dışında da bizden lastik alan müşterilerimizi yaz başında veya kış başında mevsim dönüşlerinde ücretsiz hava ve lastik kontrolüne çağırıyoruz. Yine buradan benim bir önerim olarak bayram öncesi tüm şoförlerimizin bayram seyahatine çıkmadan önce lastikleri kontrol ettirmesi yönünde tavsiyem olacak. Çünkü lastik çok önemli, benim bildiğim kazaya sebebiyet veren, lastiğin kötü olmasından dolayı kazaya sebebiyet veren hadiselerde oldu. O sebeple bize geldiğinizde ücretiz bir şekilde lastik muayenenizi ve hava kontrolünüzü yapıyoruz. Çünkü müşterilerimizin ve halkımızın can güvenliği bizim için çok önemli. Amaç sadece ürün satmak değil halkımızın daha sağlıklı yol yapmasıdır” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234