Gündem Haberleri Tümü
banner165
banner184

SONUNDA…

Muhtar Recep Yeşiltaş, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

HABER: GAMZE ONAN

Ödemiş Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ve Beşgöz ile Menderes Caddesi’ni bağlayan kavşağa trafik ışıkları takıldı. Hürriyet Mahallesi’nde bulunan çevre yolu üzerinde ki kavşağa uzun süredir trafik ışığı yapılması konusunda yetkililerden talep vardı. Sık sık trafik ışıklarının yapılması konusunda yer alan haberlerin ardından sonunda caddeye trafik lambaları yerleştirildi.

Yapılan yol çalışmalarının ardından trafik konusunda sıkıntıların yaşandığı belirtilen kavşakta ışıkların bulunmaması kaza için de tehlike arz ediyor olduğu da belirtildi.

Trafik ışıklarının takılmasından mahalle halkının da memnun olduğunu belirten Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş, “Takılan trafik ışıklarının vatandaşa hayırlı olmasını diliyorum. Beşgöz ve Menderes Caddesi’ni birbirine bağlayan kavşak oldukça yoğun kullanılıyor. Burada yaklaşık 2 aydır yapılan çevre düzenleme çalışmalarının ardından trafik ışıklarımız geçtiğimiz günlerde takıldı. Işıkların takılması vatandaşımızı rahatlattı. Işıkların olmadığı zaman araçlar için bir uyarı olmadığı için kaza tehlikesi oluyordu. Takılan trafik ışıklarından mahalle halkımızda oldukça memnun durumda, trafik akışı rahatladı. Bu yol kullanan Ödemiş Belediyesi minibüsleri de kaza tehlikesi atlatıyorlardı. Gelen arkadaşlarım ışıkların takılmasının çok iyi olduğunu söyledi. Böylece kazadan beladan kurtulduk. Öncelikle Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Ödemiş Belediyesi ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

2 elektrik direğinin kaldırılması gerekiyor

Muhtar Yeşiltaş, trafik ışıklarının takıldığı yerde bulunan elektrik direklerinin oradan kaldırılması gerektiğinin kendisine iletildiğini ve bu konuda yetkililerin gerekeni yaparak 2 tane elektrik direğinin de bulundukları yerden kaldırmasını istediğini belirtti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları