Gündem Haberleri Tümü
banner165
banner184

Ödemiş Toplum Destekli Polisler okulları ziyarete başladı

Ödemiş TDP Büro Amirliği ekipleri 2015-2016 Eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle İlçede eğitim veren ilk-orta ve liseleri ziyaret etmeye başladı.

HABER: NAZİF HARUPÇU

Ödemiş TDP Büro Amirliği ekipleri 2015-2016 Eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle İlçede eğitim veren ilk-orta ve liseleri ziyaret etmeye başladı. Okul müdürleri ile görüşüp çiçek taktim eden polisler yeni dönemde okul müdürlerine başarılar dilediler. Kız Meslek Lisesi Müdürü Fatma Akyol, Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.Serkan Serdar Eke, 50.Yıl Ortaokul Müdürü Hasan Poyraz ve Anafartalar İlkokulu Md.Yrd. Alparslan Eren’i ziyaret ederek yeni öğretim yılında başarılar dilediler. TDP Polis Memuru Mehmet Kabakoz " Yeni sezonda okullarımız ile yine beraber çalışacağız, tüm okullarımızı ziyaret edip müdürlerimiz ile görüşüp yeni sezonda çocuklarımız ve gençlerimiz için neler yapabiliriz ne gibi etkinliklere el atabiliriz konuşup onların önerilerini alıp, 2015-2016 eğitim öğretim döneminde olaysız eğitime ağırlık veren bir dönem geçirmek için hep beraber çalışacağız." dedi.

Okul Müdürlerinin de İlçe Emniyet Müdürlüğümüz okullarımıza ve çocuklara ve gençlere verdiği önemden dolayı teşekkür ederek. TDP Polis arkadaşlarla güzel çalışmalara imza atacağız dediler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları