Gündem Haberleri Tümü
banner165
banner184

Dünya Koleji 3-1 İzmirspor

Dünya Koleji G.S.K Yıldız kız voleybol takımı grubunda çıktığı ikinci maçta Rakibi İzmirsporu 3-1 yenerek galibiyet serisine devam etti.

HABER: GAMZE ONAN

Dünya Koleji G.S.K Yıldız kız voleybol takımı grubunda çıktığı ikinci maçta Rakibi İzmirsporu 3-1 yenerek galibiyet serisine devam etti. Dünya Koleji G.S.K Voleybol takımları  Küçük ve Yıldız kız takımları 6 günde yaptıkları tüm maçları kazanarak Dünya Koleji’ni ve Ödemişi İzmir’de başarılı bir şekilde temsil etmeye devam etti.

Takımımız maça Kaptan Ceyda Başcı, Meltem Kuydere, Beste Dilmec, Pasör Elvan Çizme, Libero Ceren Başcı Pasör Çaprazı Dilay Gorken ve Orta oyuncumuz Bilge Kalay dan oluşan kadro ile çıkan takımın amacı guruptan lider çıkarak Çeyrek Final Guruplarında Avantajlı duruma gelmek.

4.sete Beste'nin çok etkili servisleri ile başlayan takımımız Dilay ve Bilge’nin de skorda ağırlık koyması Elvan in takımı iyi oynatması Kaptan Ceyda’nın rakibi yıkan akıl dolu plaseleriyle ve Meltemin çok etkili servis ve ataklarıyla arayı iyice açtı ve seti 25-7 kazanarak setlerde durumu 3-1 e getirdi ve maçı kazanarak 3 puanın sahibi oldu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları