Sürekli, “İzmir’de Kararsız seçmen ‘Evet’e yöneldi”

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Tire’deki Yeşil İmaret Camii’nde kıldığı Cuma namazından sonra vatandaşlar ile sohbet etti.

Sürekli, “İzmir’de Kararsız seçmen ‘Evet’e yöneldi”

HABER:DİLEK AYVALI
 Milletvekili Sürekli, İzmir’deki seçim havasını olumlu bulduğunu ifade ederek, “İzmir’de son 10 günde özellikle kararsız seçmenin ‘Evet’e yönlendiğini görüyorum. Bunun da nedeni milliyetçilik duygularının ağır basması, Hollanda ve Almanya’nın Türkiye aleyhine aldığı kararlar, uyguladığı yaptırımlardır. PKK’nın FETÖ’nün hayır demesi, FETÖ’nün agresif bir şekilde hayır çalışması milletimizi etkiliyor. İnsanlar bizleri dinleyip düşününce doğruyu anlıyor. Az önce Belevi’deydim. ‘Vekilim bize anlatma biz her akşam dinliyoruz ve neyin ne olduğunu biliyoruz. Öğrendik, biz evet diyoruz’ dediler. İnsanlar öğrendi. Çünkü doğru bir tane. Biz zaten iddialıydık. Yapılan spekülasyonların ve algı operasyonlarının boş olduğu anlaşıldı. Durum bence son 15 gün öncesinde netleşmiştir” dedi.
Sürekli, Alan hakimiyetinde Ak Parti’nin 2011’de yakaladığı yüzde 37’lik oyu 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halk oylamasında yakaladığını MHP’nin de iddia edilenin aksine fazla fire vermeden yüzde 12’lik oyunu alacağını söyledi. Sürekli şöyle devam etti, “MHP’liler çok temkinli, disiplinli ve sessiz bir çalışma yürütüyor. Bakmayın alanda onların muhaliflerinin gözüktüğüne. MHP disiplinli bir partidir. Hiyerarşi içinde çok güzel bir çalışma yürütüyorlar. Teşkilatım açısından bakarsam siyasi hayatımın en heyecanlı, motive olmuş bir teşkilat görüyorum. Bütün unsurları ile Ak Parti teşkilatı sahada. Kuruluştan bu güne görev alan herkes sahada çalışma yapıyor. 


Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 10:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234