Liderler İzmir'de bir araya geliyor… Programda neler var?

Millet İttifakı'nda yer alan Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti'nin Genel Başkanları İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek Balkan Festivali'nde bir araya gelecek.

Liderler İzmir'de bir araya geliyor… Programda neler var?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İzmir'de düzenlenecek etkinlikte bir araya gelecek.

İstanbul Adalar'daki programı sonrası CHP Lideri akşam saatlerinde İzmir'e gelerek 25 Eylül Cuma günü İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 15'incisi düzenlenen Balkan Festivali'ne katılacak. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'de bir dizi ziyaretlerini gerçekleştirdikten sonra İzmir'e gelerek cumartesi günü Balkan Festivali'ne katılacak. Böylece Akşener ve Kılıçdaroğlu İzmir'de bir araya gelecek.

CHP Lideri sonrasında ise Balçova Belediyesi'nin bazı programlarına katılacak. İYİ Parti Lideri ise Balkan Festivali'nin ardından kentten ayrılacak. 26 Eylül pazar günü ise Kılıçdaroğlu Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı’nın (TÜLOV) Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleşecek çalıştayına katılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214