CHP Ödemiş Kadın Kollarından SMA savaşçısı Defne Bebek için Kermes

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Kadın Kolları SMA TİP 1 Hastası Defne’nin yardım kampanyasına katkı sağlamak amacıyla Öğretmenevi önünde kermes düzenledi

CHP Ödemiş Kadın Kollarından SMA savaşçısı Defne Bebek için Kermes
banner267

Yiyeceklerin satıldığı kermesten elde edilecek gelir ile yapılacak bağışlar, Defne için açılan hesaba yatırılacak.

 CHP Ödemiş ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü, “  Kadın Kolları olarak kızımızı tanıdığımız günden bu yana elimizden gelen desteği vermek için özen gösterdik. Kermes öncesi Defne kızımız için basılan broşürlerimizi merkezdeki esnaflarımıza dağıttık. Hiçbir anne ve baba çocukları için mücadeleden vazgeçmez. Devletimiz bu tıp hasta çocuklarımıza ve ailelerine sahip çıkarak destek olsun. Buradan devletimize çağrı da buluyorum”

Öznur Işıkdere (Defnenin annesi)  SMA hastalığı ilerleyici bir kas ve sinir sistemi hastalığıdır. Defne güçlü TIP 1 SMA hastası tedavisi olan Zolgen sma gen terapisi için 2 ay önce bir kampanya başlatmıştık. Kampanyamızız %8 lık dilimini tamamladık. Artık daha hızlı ve sesimizi daha çok duyurarak kampanyamızı bitirmeyi umuyoruz. Ödemiş bebeğini sahip çıktı. Böyle güzel destekler görmek beni daha da umutlandırdı ve bu yoldaki inancımı artırdı. İnşallah hep birlikte bu kampanyayı %100 daha güçlü yarınları Defneye vererek onu hayata sımsıkı bağlarız”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214