BABA OĞUL MARATONDA TİRE’Yİ TEMSİL ETTİ

Maraton İzmir’de Tema Vakfının ağaç kardeşliği projesine destek vermek için maratona katılan Tire Kurtuluş Ortaokulu öğrenci velisi Yalçın Candaş, Kurtuluş Ortaokulu 7-D sınıfı için koştu.

BABA OĞUL MARATONDA TİRE’Yİ TEMSİL ETTİ

HABER:DİLEK AYVALI

Okuldan yapılan açıklamada, “İyilik Peşinde Koş!” kampanyasına destek veren, küçük başarılarıyla büyük işler yapan 7-D Sınıfının kocaman yürekli öğrencilerini kutluyoruz. Bağışlarıyla bu kampanyayı destekleyenler yaklaşık altı bin çocuğun orman ekosistemi ve yaşamım çeşitliliği konulu doğa eğitimine katılmasına destek olacak. Ayrıca 6 bin fidanlık Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulacak.

Dört bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen Uluslararası İzmir Maratonunda Kurtuluş Ortaokulu 7-D Sınıfı adına koşan Kurtuluş Ortaokulu Öğrenci Velisi Yalçın Candaş maratonu 32. olarak tamamladı. Babasının izinden giden 7-D Sınıfı öğrencisi İzzet Efe Candaş da İzmir Sporfest çocuk koşusuna katılarak maratonu tamamlayarak Tire’yi gururla temsil ettiler. Teşekkürler Kurtuluş Ortaokulu, teşekkürler 7-D sınıfı ve tüm öğrenciler, teşekkürler Yalçın Candaş.” İfadelerine yer verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284