Tireli Ahmet Karadayı Kayıp aranıyor

9 Ekim Çarşamba günü Tire’de kaybolan 1 çocuk babası Ahmet Karadayı (34)’dan haber alınamıyor.

Tireli Ahmet Karadayı Kayıp aranıyor
banner233

HABER: DİLEK AYVALI

9 Ekim Çarşamba günü anne ve babası ile telefonla konuşan Ahmet Karadayı’dan bir daha haber alınamadı.

Edinilen bilgilere göre Tire Süt Kooperatifinde işçi olarak çalışan Ahmet Karadayı kaybolduğu gün Tire Turan Mahallesindeki nişanlısı F.T. ile birlikte yaşadığı evden işe gitmek üzere çıkıyor. Daha sonra saat 13.00 sıralarında anne ve babası ile telefonda konuşan Ahmet Karadayı’nın arabasını park edip anahtarı da amcasının oğlu tarafından alınacağını söyleyerek yakındaki bakkala bırakıyor. Karadayı'nın arabası Tire Batı Garajı yakınlarında park halinde bulunuyor. 

Hiçbir maddi sıkıntısı bulunmadığı öğrenilen Ahmet Karadayı’nın hiç kimse ile de bir husumetinin olmadığı çevresi tarafından sevilen biri olduğu öğrenildi.

Ahmet Karadayı’nın annesi Şerife Karadayı gözyaşları içinde oğlu ve nişanlısı F.T.  ile en son Salı günü yüz yüze görüştüklerini ve Çarşamba günü de telefonla konuştuğunu kaydederek, “Evine dönsün çocuğum. Bulunmasını isterim. Evine dönsün çocuğum benim. Bir tanecik evladım. Evimin direğiydi yıkıldı. Kaç günden beri ağlıyorum benim ağladığımı izlesin duysun. Ne kalbini kırdım. Başı gülmedi diye ağlarım burada” dedi.

Polis ve Jandarmaya haber veren acılı aile oğullarının biran önce bulunmasını isterken jandarma ve polisin Ahmet Karadayı’yı arama çalışmaları sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 14:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234